تخت خواب های کشو دار و تخت مخفی کاپیتان

تخت خواب های کشو دار کاپیتان

تخت خواب های کشودار بهترین گزینه انتخابی شما برای اتاق خواب خانه های آپارتمانی محسوب می شود. در گذشته تخت های کشو دار که شبیه به یک کمد جا دار یا یک انباری در نظر گرفته می شدند به عنوان تخت های کاپیتان شهرت گرفتند زیرا در کشتی ها عموماً از تختی استفاده می شود که علاوه بر اینکه فضای کمی را به خود اختصاص می داد نیازهای بسیاری را مرتفع می کرد. تخت های که کشو دار طراحی و ساخته می شدند این قابلیت را در اختیار کاپیتان ها و پرسنل کشتی قرار می داد که البسه و وسایل لازم و ضروری خود را در اتاق خواب خود بدون استفاده از کمد نگهداری کنند. از همین رو بعدها شکل و طرح تخت ها بسیار متفاوت تر شد زیرا کارایی آن سبب شد بسیار مورد استقبال قرار بگیرد. بسیاری از افراد برای اتاق خواب های خود از تخت های کشو دار دو نفره استفاده کردند و بدون نیاز به کمد و درآور نیازهای خود را مرتفع کردند. از سوی دیگر برای اتاق خواب های کوچک فرزندانشان (مقاله “بهترین دکوراسیون برای اتاق خواب های کوچک” را نیز پیشنهاد می شود مطالعه کنید.) تخت هایی را مد نظر قرار دادند که این قابلیت را در اختیار آن ها قرار می داد که به سادگی بتوانند از کشوهای اطراف آن به عنوان کمد لباس و وسایل بازی استفاده کنند. تخت های یک نفره جک دار کشویی نیز انتخاب ایده الی برای دیزاین اتاق خواب های نوجوانان محسوب می شدند. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا انواع تخت های کشویی را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید تا ایده ال ترین انتخاب و متفاوت ترین دیزاین از این پس از آن شما باشد.

تخت خواب های کشو دار

تخت خواب های کشودار دار دو نفره

تخت خواب های کشودار را برای هر اتاق خواب با هر اندازه از مساحتی که در اختیار شما قرار می دهد می توان مورد استفاده قرار داد. بر فرض اگر تمایل دارید برای اتاق خواب خود از یک سرویس خواب ایده ال و زیبا با تمام پارامترهای انتخاب استفاده کنید با کمک گرفتن از تخت های کشویی می توانید کارایی بیشتری را از آن خود کنید. اگر از درآور، میز توالت، آینه قدی، کمد لباس و سایر وسایل سرویس خواب می توانید بهره بگیرید و به اندازه کافی اتاق خواب شما فضا در اختیارتان قرار داده است. به راحتی می توانید با یک تخت کشویی متفاوت تر از همیشه کار دیزاین را به انجام برسانید. تخت کشویی که شبیه به یک انباری در زیر تخت شما فضا برای جایگذاری وسایل در اختیارتان قرار می دهد بدون تردید نیازهای اساسی شما را به راحتی مرتفع می کند.

تخت خواب دونفره کشو دار

تخت خواب های کشودار برای اتاق نوجوان

تخت خواب های کشودار برای هر سبک اتاق خوابی به شما قابلیت استفاده را می دهد. اتاق خواب های نوجوان‌ها را می توانید با استفاده از تخت های کشو دار ساده تر از گذشته مرتب کنید. برای این منظور کافی است تختی یک نفره با کشوهای تکی یا چند تایی مد نظر قرار دهید. این را به یاد داشته باشید که ارتفاع تخت شما به تعداد کشوهای تعبیه شده در زیر تخت بستگی دارد. از سوی دیگر اگر می خواهید همیشه نظافت زیر تخت را لحاظ کنید و کار تمیز کاری اتاق خواب نیاز به جابجایی تخت نداشته باشد بهتر است از تختی استفاده شود که از سطح زمین کشوهای آن فاصله داشته باشد. زمانی که پایه ها از کشوها بلند تر طراحی می شوند تمیزکاری اتاق خواب به راحتی برای شما دنبال می شود. نوع طراحی و ایده پردازی تخت های کشو دار نیز بسته به سلیقه و نیاز شما دارد. بر فرض اگر از تم های دو رنگ استفاده کرده اید و آینه یک رنگ و میز توالت با رنگ دیگر مد نظر قرار گرفته شده است. می توانید تخت خواب خود را با یک رنگ و کشوهای آن را با رنگ دیگر به منظور بیشتر جلوه دادن سفارش دهید.

تخت خواب های کشودار برای اتاق نوجوان

تخت خواب های کشودار به صورت جک دار

تخت خواب های کشودار همیشه به صورت کشویی طراحی نشده اند. تخت های که به صورت جک دار از سطح زمین فاصله می گیرند خود نمونه دیگری از تخت های کشو دار به شمار می آید. شما می توانید از این سری از تخت ها به صورت دو نفره سفارش دهید تا قابلیت جایگذاری وسایل بیشتری را در اختیار شما قرار دهد. برخی از تخت ها بدون جابجا کردن تشک تخت به صورت جک دار بلند می شود و شما می توانید از فضای زیر تخت به عنوان یک کمد افقی بهره بگیرید و تمام وسایل لازم خود را در زیر آن جایگذاری کنید. به عنوان مثال نمی توان چمدان های مسافرتی را داخل اتاق خواب قرار داد زیرا دکوراسیون اتاق را بهم می زند. از همین رو با استفاده از فضای زیر تخت می توان این گونه از اقلام را سرو سامان داد. این سری از تخت ها به صورت یک نفره و دو نفره در اختیار شما قرار داده می شود.

تخت خواب های کشودار و جک دار

تخت خواب های کشودار و تخت مخفی

تخت خواب های کشودار که علاوه بر کشو از یک تخت مخفی نیز بهره گرفته اند بدون تردید ایده ال ترین انتخاب برای اتاق خواب های کوچک به شمارمی آید. این سری از تخت ها علاوه بر اینکه این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که با حذف کمد از فضای داخلی منزل کار نظم دادن به وسایل را با استفاده از کشوها به انجام رساند. این قابلیت را نیز در اختیار شما قرار می دهد که بتوانید به راحتی از تخت دومی که به صورت مخفی در زیر تخت تعبیه شده است نیز بهره بگیرید. این سری از تخت ها را می توانید برای اتاق خواب های دو نفره خود در نظر بگیرید تا علاوه بر اینکه فضای کمی را به خود اختصاص می دهد به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید. برخی از این تخت ها با استفاده از یک تشک همراه طراحی و ساخته شده است و در برخی از نمونه ها شما باید در هر بار جابجایی خود از تشک مخصوص در زمان استراحت کمک بگیرید.

تخت خواب های کشودار و تخت مخفی

تخت خواب های کشودار و نتیجه گیری

تخت خواب های کشودار اگر انتخاب شما برای اتاق خوابتان است به شما توصیه می کنیم به نکات پایانی نیز توجه داشته باشید. اولین امر این است که اگر اتاق خواب شما در طبقه دوم ساختمان شما است حتماً از تختی استفاده کنید که کشوهای آن به صورت مجزا از تخت در نظر گرفته شده باشند تا به راحتی امکان جابجایی آن برای شما وجود داشته باشد؛ زیرا در غیر این صورت این امر بسیار سخت و شاید گاهی غیر ممکن باشد. وزن تخت های کشو دار دو برابر تخت های معمولی است از سوی دیگر اندازه آن نیز بزرگ تر از تخت های ساده است پس لازم است تختی انتخاب شود که به صورت مجزا از یک دیگر قابلیت نصب در اتاق خواب را برای شما فراهم سازد. در زمان خرید به این امر توجه داشته باشید که اگر تخت شما از وسایل جانبی همراه بهره گرفته است یا برای نصب نیاز به کاتالوگ مخصوص دارد حتماً از فروشنده آن ها را دریافت کنید. در پایان بسته به نیازهای مصرفی خود تعداد کشوها را انتخاب کنید. اگر استفاده زیادی ندارید کشوهای یک طرفه و اگر نیاز به فضای بیشتری دارید از کشوهای دو طرفه تخت برای جایگذاری وسایل استفاده کنید. امید است راهنمایی های ارائه شده به جهت یک انتخاب ایده ال شما را یاری رسانده باشد.

تخت خواب کشودار کاپیتان

درباره نویسنده

سلام راحله عجم اکرامی هستم حدود بیست‌ساله کار نویسندگی انجام میدم و امروز با افتخار تجربه هامو در وبلاگ داکادکور در بخش دکوراسیون داخلی با شما به اشتراک میزارم.

نظرات (3)

مطلب خوبی بود لطفا در مورد خرید تخت خواب مدرن هم راهنمای تخصصی قرار بدید مرسی از وب سایت خوبتون.

مطلب فوق العاده خوب و کاربردی بود. شک داشتم که تخت خواب کشودار بگیرم ولی با خوندن این مطلب تردیدم برطرف شد

فوق العاده بود مخصوصا تخت خواب های کشودار و تخت مخفی

تماس با فروشگاه مرکزی
تهران، جنت آباد مركزي بين ٣٥ متري گلستان (مخبري)و نيايش كوچه ٨ پ ٦٩
Left Menu Icon
داکادکور | فروشگاه آنلاین تولیدات مجموعه داکادکور