اتاق براون

7 نکته برای دیزاین اتاق خواب

سرویس خواب شیک سبب می شود ایده آل ترین دکوراسیون در منزل از آن شما باشد. اگر با شروع سال جدید قصد دارید شیک ترین ایده پردازی از آن شما باشد بدون تردید یک سرویس خواب شیک شما را به این مهم نزدیک خواهد کرد. سرویس خواب را به سادگی می توان با وسایل مدرن یا سلطنتی بسیار مدرن و لوکس به تصویر کشید؛ اما این بحث مهم را به یاد داشته باشید. که استفاده از یک سرویس خواب لوکس بسیار شما را یاری می کند. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما با یک ایده پردازی لاکچری و وسایل جانبی همراه آن بیشتر آشنا کنیم. با ما همراه باشید اگر می خواهید شیک ترین سرویس خواب در سال 98 از آن شما باشد.

bedroom-6-

ایده پردازی سرویس خواب شال تخت و شال مبل

سرویس خواب خود را به سادگی می توانید با استفاده از شال تخت و شال مبل های متفاوت ایده پردازی کنید. شال تخت شما می تواند به صورت پشمی، ساتن، نخی، بافتنی، پارچه های ساتن و یا هر جنس دیگری سبب متفاوت تر جلوه دادن ایده پردازی اتاق خواب شما شود. همچنین شما با استفاده از شال مبل های مدرن می توانید متفاوت ترین تصویر سازی را در اتاق خواب خود فراهم سازید. استفاده از مبل را برای اتاق خواب های بزرگ به شما توصیه می کنیم زیرا با استفاده از دو مبل تکی و یا یک پاف در روبروی تخت به این مهم می تواند دست پیدا کرد اگر فضا به اندازه کافی در اتاق خواب از آن شما باشد. شما می توانید شال تخت خود را به صورت تکی یا پند تایی بسته به تم رنگی که در فضا دنبال می شود یا نیازهای خود دنبال کنید.

 

ایده پردازی سرویس خواب با فرش های فانتزی

سرویس خواب اگر لوکس و زیبا تهیه شده باشد عناصر دکوری که در اتاق خواب مورد استفاده قرار می گیرد بسیار به شما در زیبا تر شدن اتاق خواب کمک می کند. برای این امر مهم می توانید از فرش های فانتزی به جهت یکی ایده پردازی جدید بهره بگیرید. فرش شما می تواند به صورت پشمی، چهل تیکه، سنتی با طرح های اسلیمی، چرمی، پوستی یا هر چیز دیگری به تصویر کشیده شود. این مهم را می توانید در سایز های کوچک برای فضای روبروی میز توالت یا پایین تخت روبروی مبل های تکی به انجام برسانید. عناصر دکوری در اتاق خواب را بهتر است با تم های رنگی که در فضا دنبال می شود مورد استفاده قرار دهید. فرش های فانتزی می تواند یکی از منحصر به فرد ترین طرح ها در فضای داخلی اتاق خواب های لوکس شما فراهم می سازد.

اتاق خواب

 

دیوار پوش و تم های رنگی سرویس خواب

سرویس خواب شما با هر سبک ایده پردازی که باشد این قابلیت برای شما فراهم است که با استفاده از دیوار پوش های مدرن کار تصویر سازی مدرن تری را به انجام برسانید. به عنوان مثال اگر سرویس خواب شما سلطنتی است شما می توانید با استفاده از دیوار پوش های آینه ای فضا منحصر به فرد تر به نمایش بگذارید. برای سرویس خواب های کلاسیک به شما توصیه می کنیم از دیوار پوش چرمی و چوبی کمک بگیرید. سرویس خواب های مدرن را می توانید با استفاده از کاغذ دیواری های کاغذی دیزاین کنید. این سری از دیوار پوش های در سبک های بسیار متفاوتی در بازار ارائه شده است که شما می توانید مدل های سه بعدی و یا ساده آن را انتخاب کنید. بیش از پانزده نمونه دیوار پوش در بازار است که شما بر حسب سلیقه و نیاز خود می توانید یکی را انتخاب و مورد استفاده قرار دهید.

اتاق خواب پینک

 

کف پوش و ایده پردازی سرویس خواب

سرویس خواب خود را اگر می خواهید لوکس و زیبا تر به نمایش بگذارید بهتر است از کف پوش های مشابه با دکوراسیون خود استفاده کنید. کف پوش های سنگی را برای دکوراسیون های لوکس سلطنتی، کف پوش های چوبی یا لمینت را برای دکوراسیون های کلاسیک و کف پوش های چرمی یا چوب پنبه ای می تواند برای زیبا تر شدن دکوراسیون های مدرن مورد استفاده قرار بگیرد. این مهم را به یاد داشته باشید که ست کردن دیوار پوش و کف پوش خود می تواند به لوکس تر شدن ایده پردازی شما بسیار کمک کند. کف پوش های شما اگر بر اساس سرویس خوابی که انتخاب می کنید تهیه شود سبب می شود شما شیک ترین سرویس خواب را در اتاق خواب خود دنبال کنید.

اتاق فندار

 

نور پردازی در اتاق خواب

یکی دیگر از کارهایی که سبب می شود شما به یک دکوراسیون منحصر به فرد در اتاق خواب خود دست پیدا کنید استفاده از یک نور پردازی متفاوت است. شما می توانید به صورت سقفی، استفاده از آباژورهای دیواری به صورت آویز، آباژورهای ایستاده، لوسترهای سقفی و مسائلی از این دست یک نور پردازی خاص را تجربه کنید. به عنوان مثال می توانید با استفاده از دو دیوار کوب آینه ای و دو آباژور دیواری یک نور پردازی لوکس داشته باشید. برای دکوراسیون های سلطنتی این بهترین طرح می تواند باشد. با استفاده از آباژورهای ایستاده چوبی می توانید سبک های کلاسیک خود را خاص تر از همیشه به نمایش بگذارید. این مهم را به یاد داشته باشید که نور پردازی مهم ترین اصل برای دیزاین متفاوت سرویس خواب محسوب می شود.

اتاق دکور مشکی

 

رنگ آمیزی و تاثیر آن در دکوراسیون سرویس خواب

 تم های رنگی بسیار در زمان ایده پردازی در اتاق خواب تاثیر گذار است. به عنوان مثال بهتر است برای یک دکوراسیون مدرن از تم های رنگی شاد مثل رنگ زرد، آبی آسمانی و یا صورتی کم حال استفاده شود. تم های ایده ال برای چیدمان های سلطنتی عموما رنگ های طلایی با ترکیب رنگ مشکی یا سفید است. در نهایت برای ایده پردازی به سبک کلاسیک بهتر است از تم های قهوه ای استفاده کنید. این مهم را به یاد داشته باشید که رنگ قرمز یا بنفش سیر و مشکی نباید به عنوان رنگ پایه در تصویر سازی شما قالب شود. بهتر است این تم رنگی با رنگ های شاد سفید، خاکستری و زرد ترکیب شود تا سبب دلگیر شدن اتاق خواب شما نشود.

با تابلوی زرد

 

کلام آخر و دکوراسیون اتاق خواب

سرویس خواب عموما متشکل شده است از تخت خواب، دو میز کنار تختی، درآور، میز توالت، آینه قدی و بسیاری موارد دیگر که شما می توانید بر اساس علاقه مندی های خود متفاوت ترین یا ساده ترین سرویس خواب را از آن خود کنید. به عنوان مثال می توانید از تخت خواب های دایره ای شکل، پاف های صندوقی، درآورهای با شکل های فانتزی و آینه های مدرن دیواری به همراه شلف های دیوار کوب برای یک میز توالت متفاوت استفاده کنید. این سبک از طراحی ها کاملا به علاقه مندی های شما ارتباط دارد. سپس با استفاده از وسایل دکوری همراه که در مطلب پیش رو به آن اشاره شد می توانید منحصر به فرد ترین طراحی را از آن خود کنید. نگاه و دید شما به سبک ها و انواع تم های رنگی سبب می شود شما به هر آنچه در ذهن دارید در دنیای واقعی نزدیک شوید. امید است راهنمایی های ارائه شده به جهت شیک ترین و لوکس ترین دکوراسیون اتاق خواب مؤثر واقع شده باشد.

سیمتریک

درباره نویسنده

سلام راحله عجم اکرامی هستم حدود بیست‌ساله کار نویسندگی انجام میدم و امروز با افتخار تجربه هامو در وبلاگ داکادکور در بخش دکوراسیون داخلی با شما به اشتراک میزارم.

تماس با فروشگاه مرکزی
تهران، جنت آباد مركزي بين ٣٥ متري گلستان (مخبري)و نيايش كوچه ٨ پ ٦٩