مزیت های داکادکور

یک سال گارانتی تعویض

تمامی محصولات شرکت داکادکور دارای یکسال گارانتی تعویض می باشد که شما عزیزان در هنگام تحویل کالا کارت گارانتی را به صورت کتبی دریافت خواهید کرد. جهت کسب اطلاعات کامل در مورد شرایط گارانتی به آخر همین صفحه مراجعه کنید.

خدمات پس از فروش

شرکت داکادکور به منظور اطمینان خاطر شما عزیران برای تمامی محصولات سه سال خدمات پس از فروش در نظر گرفته است. در نظر داشته باشید فروش پایان ارتباط ما با شما عزیزان نخواهد بود و در صورت وجود هرگونه درخواست مرتبط با محصول خود با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

ارسال رایگان در تهران

ارسال تمامی محصولات در شهر تهران رایگان می باشد و شما عزیزان ساکن در شهر تهران بدون پرداخت هزینه، محصول خود را از همکاران ما تحویل خواهید گرفت. توجه داشته باشید ارسال رایگان شامل انتقال به درب واحد در طبقات نمی شود و در صورتی که درخواست نیرو برای حمل به طبقه داشته باشید هزینه حمل به عهده مشتری محترم می باشد.

ارسال به کلیه نقاط کشور

با توجه به استقبال مشتریان در شهر های مختلف کشور این افتخار را داریم که کلیه محصولات شرکت را با بسته بندی مناسب برای شما عزیزان در کلیه نقاط کشور ارسال کنیم.

تسویه درب منزل

برای رضایت شما سروران گرامی ۵۰ درصد باقی مانده فاکتور در شهر تهران و کرج بعد از تحویل کالا و تایید کیفیت محصول توسط شما عزیزان در درب منزل شما انجام می گیرد و برای سایر مشتریان در نقاط کشور پس از تحویل به باربری و ارسال رسید تحویل انجام می گیرد.

تحویل محصول در بسته بندی مناسب

برای جلوگیری از هرگونه آسیب دیدگی و رفاه حال مشتریان عزیز، تمامی محصولات با محافظ حبابدار بسته بندی شده است که از هرگونه آسیب در حمل و نقل جلوگیری میکند.