بهترین سرویس خواب برای جهیزیه عروس

سرویس خواب مناسب برای جهیزیه عروس

سرویس خواب جهیزیه عروس یکی از مهم ترین وسایل جهیزیه عروس محسوب می شود به همین خاطر در زمان انتخاب آن باید بسیار توجه شود. انتخاب درست سرویس خواب جهیزیه سبب می شود کار دکوراسیون منزل عروس خانم ها زیبا تر به تصویر کشیده شود. شما می توانید از تم های سفید یا تیره استفاده کنید همچنین انتخاب شما می تواند یکی از سبک های دکوراسیون باشد. دکوراسیون کلاسیک با چوب های مرغوب، دکوراسیون مدرن با وسایل ساده و شیک یا دکوراسیون سلطنتی با تاج های منبت کاری شده بی نظیر هر کدام می تواند انتخابی مناسب برای تهیه جهیزیه  باشد. در کنار سبک و تم رنگی شما باید به این مهم توجه داشته باشید که مساحت منزلی که قصد دیزاین آن را دارید چقدر است. اگر اتاق شما در یک آپارتمان کوچک است باید به باید و نبایدهای در این راستا توجه شود و اگر در یک خانه ویلایی با اتاق خواب بزرگ قصد چیدمان جهیزیه خود را دارید نیاز به اما و اگر زیادی نیست مگر بهره گرفتن از یک سرویس خواب مدرن و شیک. در مقاله پیش رو سعی بر آن داریم تا شما را با سرویس خواب جهیزیه عروس و پارامترهای انتخابی که در این سرویس وجود دارد آشنا کنیم. در ادامه قصد داریم تا کار فضا سازی دکوراسیون داخلی اتاق خواب را با شما به تماشا بنشینیم و یک ایده پردازی متفاوت داشته باشیم. با ما همراه باشید تا ایده ال ترین ایده پردازی برای چیدمان جهیزیه عروس از آن شما باشد.

سرویس خواب جهیزیه عروسسرویس خواب جهیزیه عروس

سرویس خواب عموماً متشکل شده است از یک تخت خواب دو نفره، دو میز کنار مبلی، یک میز توالت و آینه همراه، آینه قدی، کمد، بوفه، درآور و در صورت نیاز می توانید از وسایل کمکی در این راستا به منظور زیبا سازی بیشتر استفاده کنید. به عنوان مثال می توانید از کمدی استفاده کنید که آینه همراه آن و به آن نصب شده باشد. یا اینکه به جای استفاده از میز توالت از کنسول و آینه همراه آن استفاده کنید. به شما پیشنهاد می کنیم اگر فضا به اندازه کافی در اختیار دارید از دو مبل تکی و یک میز عسلی به جای پاف برای جلوی تخت خواب خود کمک بگیرید تا کار دیزاین شما زیبا تر به تصویر کشیده شود. یا اینکه در بخش های گوشه ای اتاق خواب تاپ ریلکسی را قرار دهید تا چیدمان شما لوکس تر شود. استفاده از شال تخت، شال مبل، کوسن های رنگی، پاف های صندوقی، صندلی های تکی و پاف های عثمانی، آباژورهای ایستاده و رومیزی، فرش های پشمی و بسیاری موارد دیگر هر کدام به تنهای نقش بسیار پر رنگی در زیبا سازی دکوراسیون اتاق خواب عروس ایفا می کند. حال ما به شما در ادامه خواهیم گفت که برای دکوراسیون کردن و زیبا سازی اتاق خواب های بزرگ و کوچک از چه وسایل دکوری باید کمک گرفته شود.

سرویس خواب سلطنتی جهیزیه عروسسرویس خواب عروس برای اتاق خواب کوچک

 سرویس خواب عروس را اگر می خواهید برای اتاق خواب های کوچک مورد استفاده قرار دهید باید از یک سری وسایل فاکتور گرفته شود تا کار دیزاین سبب آشفتگی اتاق خواب شما نشود. در کنار فاکتور گرفتن باید یک سری وسایل اضافه شود تا زیبا سازی چیدمان جهیزیه با ساده ترین وسایل کمکی به انجام برسد. برای شروع به شما پیشنهاد می کنیم از تخت خواب دو نفره و دو میز پاتختی استفاده کنید. تخت خواب خود را نیز می توانید به صورت کشو دار در نظر بگیرید تا کار جایگذرای وسایل برای شما در این فضای کوچک ساده تر دنبال شود. اگر فضا به اندازه کافی در اختیار شما بود از یک میز توالت کشو دار کمک گرفته شود که نیاز به یک درآور برای شما فاکتور گرفته شود و با یک تیر دو نشان را به هدف بزنید. شما با خرید میز توالت کشو دار می توانید یک میز آرایشی و چند کشو برای قرار دادن البسه خود داشته باشید. دیگر نیازی به وسیله اضافه دیگری نیست زیرا فضاهای کوچک با چیدمان وسایل اضافه دلگیر می شوند و اصل فنگ شویی نیز زیر سوال می رود. در ادامه شما می توانید از شال تخت و کوسن های رنگی هم  رنگ با تم رنگی فضای اتاق خواب برای دیزاین زیبا تر کمک بگیرد. سپس با استفاده از یک فرش پشمی فضای روبروی میز توالت را دیزاین کنید. استفاده از کنسول و آینه همراه به جای میز توالت نیز سبب زیبا تر شدن دکوراسیون شما می شود البته اگر تخت خواب شما به سبک کلاسیک در فضا مورد استفاده قرار گرفته باشد؛ زیرا کنسول ها عموماً برای دکوراسیون های کلاسیک و سلطنتی مورد استفاده قرار می گیرند.

سرویس خواب عروس برای اتاق خواب کوچکدیزاین اتاق خواب های بزرگ با سرویس خواب عروس

 سرویس خواب عروس برای اتاق خواب های که فضا به اندازه کافی در اختیار شما قرار داده می شود به راحتی مورد استفاده قرارصورت می گیرد. اگر سقف اتاق خواب شما کوتاه است به هیچ عنوان تخت های کلاسیک با تاج های بلند را استفاده نکنید برای این سری از اتاق ها باید از تخت مدرن بدون تاج کمک گرفته شود. در ادامه می توانید فضای که در مجاورت با تخت شما است را با استفاده از یک کاناپه دو نفره لوکس و متفاوت یا دو صندلی تکی کاملاً خاص دیزاین کنید. استفاده از پاف های جلو تختی نیز می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. در ادامه استفاده از کمدهای کشو دار در کنار درآور کار شما را برای جایگذاری وسایل و دم دست بودن آن ها را بسیار برای شما ساده تر از همیشه به تصویر می کشد. ست کردن رو تختی، پرده، کوسن های مبل تکی، فرش و رنگ سرویس خواب خود سبب جلوه دادن بیشتر به سرویس جهیزیه عروس خانم ها می شود.

دیزاین اتاق خواب های بزرگ با سرویس خواب عروس

باید و نبایدهای خرید سرویس خواب عروس

سرویس خواب عروس یکی از مهم ترین وسایل جهیزیه است به همین خاطر باید در زمان خرید آن دقت شود که کالای خریداری شود که با کیفیت و مرغوب باشد. خرید جهیزیه سبب می شود به خانواده عروس و گاها داماد هزینه های بسیار زیادی تحمیل شود. به همین خاطر باید از محصولاتی خریداری شود که دست های واسطه سبب گران تمام شدن بهای تمام شده آن برای شما نشود. شاید همه کسانی که در شهرستان زندگی می کنند شرایط این مهم را نداشته باشند که به تهران سفر کنند و با قیمت متناسب تری محصولات خود را خریداری کنند. به همین خاطر برای این دسته از افراد یک پیشنهاد سازنده داریم. به شما توصیه می کنیم با خرید به صورت اینترنتی نیازهای خود را مرتفع کنید و با کمترین هزینه فرایند خرید را به انجام برسانید. کافی است برای این مهم وب سایت های معتبر را در نظر داشته باشید و سفارشات خود را بر اساس تم رنگی، نوع سبک و ایده پردازی دلخواه به ثبت برسانید. بدون تردید این خرید اینترنتی یکی از خاطره انگیز ترین خریدهای خواهد شد که همه افراد تا مدت ها طعم شیرین آن را از یاد نخواهند برد. کسر شدن هزینه های رفت و آمد و سفر به پایتخت، هزینه حمل و نقل وسایل تا مقصد و هزینه ایاب و ذهاب در بازارهای پر ازدحام تنها بخشی از هزینه های کسر شده از خرید شما به شمار می آید. امید است با تهیه ایده ال ترین سرویس خواب عروس جهیزیه لوکس و رؤیایی از آن شما شود.

باید و نبایدهای خرید سرویس خواب عروس

درباره نویسنده

سلام راحله عجم اکرامی هستم حدود بیست‌ساله کار نویسندگی انجام میدم و امروز با افتخار تجربه هامو در وبلاگ داکادکور در بخش دکوراسیون داخلی با شما به اشتراک میزارم.

نظرات (1)

مطلب خوبی بود لطفا در مورد خرید سرویس خواب هم راهنمای تخصصی قرار بدید مرسی از وب سایت خوبتون.

تماس با فروشگاه مرکزی
تهران، جنت آباد مركزي بين ٣٥ متري گلستان (مخبري)و نيايش كوچه ٨ پ ٦٩
Left Menu Icon
داکادکور | فروشگاه آنلاین تولیدات مجموعه داکادکور