سرویس خواب سلطنتی داکادکور

انواع و مدل های جدید سرویس خواب سلطنتی را بهتر بشناسید

سرویس خواب سلطنتی یکی از انواع سرویس خواب های موجود در بازار است که در مقاله “سرویس خواب چیست و شامل چه چیزهایی است؟” به آن اشاره شد . این نوع از سرویس خواب برای طرفداران دکوراسیون های سلطنتی طراحی شده است. این سبک از سرویس خواب به دلیل نوع طراحی و دیزاینی که دارد بسیار لوکس و خاص به نمایش گذاشته می شود. از همین رو اگر طرفدار زندگی های پر زرق و برق و زیبا هستید به شما توصیه می کنیم این سبک سرویس خواب را از قلم نیندازید.

سرویس خواب سلطنتی ساده

سرویس خواب سلطنتی با استفاده از سبک خاص و طراحی خاص تولید و عرضه می شود. اگر می خواهید یک دیزاین لوکس و در عین حال ساده را در پیش بگیرید به شما توصیه می کنیم به تصویر ارائه شده با دقت توجه کنید. همان طور که مشاهده می کنید در این تصویر سازی از یک سرویس خواب سلطنتی بهره گرفته شده است؛ اما پارامترهای انتخابی برای این دیزاین بسیار مختصر انتخاب شده اند. یک تخت به همراه یک میز عسلی و یک صندلی تکی تنها گزینه های انتخابی هستند. حال شما می توانید با استفاده از آباژورهای طلایی و آینه های سلطنتی که کاملاً سلیقگی است به دیزاین فضای اطراف این دکوراسیون بپردازید. همچنین می توانید دکوراسیون های متفاوت سرویس خواب با آینه را در مقاله“۸ روش شیک و مدرن جهت استفاده از آینه برای دکوراسیون اتاق خواب” مشاهده کنید.

تختخواب سلطنتی سادهسرویس خواب سلطنتی لوکس

سرویس خواب سلطنتی برای اتاق خواب های لوکس شما بهترین گزینه انتخابی هستند. همان طور که می دانید یکی از گزینه های اصلی سرویس خواب های سلطنتی رنگ طلایی با ترکیب رنگ های خاص است. به عنوان مثال رنگ قرمز یا زرشکی یکی از اصلی ترین انتخاب ها برای این سبک دکوراسیون به شمار می آید. برای اینکه این رنگ فضا را به طور کامل در بر نگیرد و آرامش شما برای استراحت به هم نریزد بهتر است از رنگ های مثل طلایی، سفید، کرمی، قهوه ای روشن و سایر رنگ های دیگر در همین راستا بهره بگیرید. در این تصویر سازی اتاق خواب با استفاده از یک تخت لوکس سلطنتی، پاف جلو تختی، میز عسلی، آباژور رو میزی، مبل های تکی مخصوص برای اتاق خواب و آباژورهای دیواری دیزاین شده است.
سایر محصولات میز جلو مبلی را از طریق این لینک مشاهده کنید.

تخت خواب سلطنتی لوکس آلبالوییسرویس خواب سلطنتی افسانه ای

سرویس خواب سلطنتی این مهم را برای شما فراهم می سازد که به یک دکوراسیون شبیه به قصرهای افسانه ای دست پیدا کنید. برای این منظور کافی است رنگ های خاصی که در این راستا مورد استفاده قرار می گیرند را مورد استفاده قرار دهید. همان طور که در تصویر مشهود است رنگ آبی کاربنی مخملی انتخاب بسیار مناسبی برای ترکیب با رنگ طلایی به شمار می آید. تاج تخت، دیوار کوب پشت تخت، صندلی میز توالت، مبل تکی مهمان و پاف جلو تختی از جمله مواردی هستند که با این رنگ مخملی دیزاین شده اند. این امر به شما کمک می کند که بسیار لوکس تر از همیشه به دکوراسیون داخلی منزل خود بپردازید.

سرویس خواب سلطنتی افسانه ایسرویس خواب سلطنتی طلایی

سرویس خواب سلطنتی با تم رنگی طلایی که مهم ترین رنگ پایه این سرویس است به وفور در بازار یافت می شود. ایده پردازی با تم رنگی طلایی و رنگ سفید یکی از ساده ترین و در عین حال زیبا ترین ایده پردازی های دکوراسیون سلطنتی به شمار می آید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید شما با استفاده از وسایل بسیار کم اما لوکس می توانید کار دیزاین را به انجام برسانید. به عنوان مثال میز عسلی و آباژورهای طلایی که بسیار هنرمندانه طراحی شده اند دو عنصر اصلی جلوه دادن به این تخت سلطنتی به شمار می آیند. شما با استفاده از یک آینه قدی که کار میز توالت را در این فضا به انجام رسانده است می توانید یک دیزاین ساده و لوکس داشته باشید.

سرویس خواب سلطنتی طلایی داکادکورسرویس خواب سلطنتی خاص

سرویس خواب سلطنتی با هر تم رنگی که شما به آن علاقه داشته باشید قابل تهیه است. یکی از ویژگی های بارز این سرویس خواب رنگ های خاص و تکی است که هیچ کجا مشابه آن را یافت نمی کنید. برای نمونه به تصویر ارائه شده دقت کنید رنگ طلایی استفاده شد برای پایه ها و تاج های این سرویس خواب بسیار خاص انتخاب شده اند. رنگی که به زیبایی با پارچه ساتن استفاده شده برای پاف جلو تختی و پشتی تاج تخت هماهنگ شده است. اگر می خواهید یک دکوراسیون کاملاً متفاوت را تجربه کنید به شما سرویس خواب سلطنتی را توصیه می کنیم.

سرویس خواب سلطنتی خاصسرویس خواب سلطنتی درباری

سرویس خواب سلطنتی برای متفاوت تر دیده شدن یکی از بهترین و ایده ال ترین انتخاب ها است. رنگ آبی درباری اصلی ترین رنگ برای سرویس خواب های سلطنتی محسوب می شود. این رنگ علاوه بر آرامش خاصی که در اتاق خواب فراهم می سازد بسیار زیبا با رنگ طلایی ترکیب شده است. در تصویر ارائه شده همان طور که مشاهده می کنید تصویر سازی با رنگ آبی درباری بسیار گسترده دنبال شده است. تمام عناصر استفاده شده در این فضا با این تم رنگی دیزاین شده اند. به عنوان مثال پرده بالای تخت که به عنوان یک دیوار کوب استفاده شده است با تخت سلطنتی آبی درباری بسیار زیبا نشست پیدا کرده است. همچنین پاف جلو تختی، صندلی میز توالت و مبل های تکی نیز با این تم رنگی مورد استفاده قرار گرفته اند.

تختخواب سلطنتی درباریسرویس خواب سلطنتی وکلام آخر

سرویس خواب سلطنتی د ارای نشانه های بارزی است که راه تشخیص آن بسیار آسان است. به عنوان مثال تمام تخت های این سرویس خواب از یک تاج بزرگ و لوکس بهره گرفته اند. رنگ پایه این سرویس خواب بدون شک با تم طلایی طراحی و ایده پردازی شده است. همان طور که از نام این سرویس خواب مشخص است به صورت سلطنتی و اشرافی رنگ های آن انتخاب می شوند. در گذشته رنگ مخصوص دربارها آبی درباری، بنفش تیره، آبی کاربنی و زرشکی بود که با پارچه های مخملی تنها برای اشراف زاده ها مورد استفاده قرار می گرفت. دلیل این امر چیزی نبود مگر قیمت بسیار بالایی این سری کالاهای لوکس که مردم عادی توان خرید آن ها را نداشتند. البته این امر مربوط به گذشته های بسیار دور می شود، زیرا در حال حاضر سرویس خواب سلطنتی با هر قیمتی که کاربر نیاز داشته باشد تولید و عرضه می شود.

سرویس خواب اشرافیدر ادامه می توانید نمونه های دیگری از سرویس خواب های سلطنتی را مشاهده کنید.

ست سرویس خواب سلطنتی با مبلمانتخت خواب سلطنتی درباری با پاف

درباره نویسنده

سلام راحله عجم اکرامی هستم حدود بیست‌ساله کار نویسندگی انجام میدم و امروز با افتخار تجربه هامو در وبلاگ داکادکور در بخش دکوراسیون داخلی با شما به اشتراک میزارم.

تماس با فروشگاه مرکزی
آدرس گالری: نیایش ، تقاطع جنت آباد ، برج آتی ، طبقه هشتم
Left Menu Icon
داکادکور | فروشگاه آنلاین تولیدات مجموعه داکادکور