سرویس خواب شیک و مدرن کودک و نوجوان

محبوب ترین تم های رنگی سرویس خواب کودک و نوجوان ۲۰۱۸

سرویس خواب اتاق کودک و نوجوان خود را اصولی تر از همیشه با ایده پردازی های که در مقاله پیش رو به آن ها اشاره می شود انتخاب کنید. اگر می خواهید اتاق دخترانه ای را برای فرزند خود دکور کنید به شما استفاده از تخت خواب، میز توالت، پاف جلو تختی، میز مطالعه، کمد لباس و شال رو تختی را توصیه می کنیم. در مقاله “چگونه از شال تخت در دکوراسیون اتاق خواب استفاده کنیم؟” به طور کامل درباره شال تخت و نحوه ست کردن آن با سرویس خواب توضیح داده ایم. حال اگر می خواهید اتاق پسر نوجوان خود را با یک تغییر دکوراسیون متفاوت دیزاین کنید به شما استفاده از تخت خواب های اسپرت، میز مطالعه، کمد برای جایگذاری البسه و آینه ایستاده را که از موارد مهم دیزاین یک اتاق خواب محسوب می شوند را پیشنهاد می کنیم. شما به سادگی می توانید با استفاده از سرویس خواب های بسیار خاص و زیبایی که در بازار یافت می شود دست به ایده پردازی بزنید.

انواع مختلف تم سرویس خواب چوبی موجود است که پرفروش ترین آن ها عبارت اند از:

  • سرویس خواب چوبی که به همراه کمد, قفسه و تمامی موارد مورد نیاز است.
  • سرویس خواب متناسب با فضای کوچک که به نحوی طراحی شده اند که مترین فضا را به خود اختصاص بدهند.
  • سرویس خواب صورتی که یکی از بهترین تم های رنگی برای دیزاین اتاق دخترانه است.
  • سرویس خواب دخترانه چوبی که در تمامی پارامتر های آن از چوب استفاده شده است.
  • سرویس خواب سفید آبی که دیزاینی مناسب برای اتاق دختر و پسر است.
  • سرویس خواب آبی تیره پسرانه که با تم رنگی آبی تیره فضای ملایمی را در اتاق ایجاد می کند.

با ما همراه باشید تا منحصر به فرد ترین تغییر دکوراسیون در اتاق فرزند شما از آن شما باشد.

ایده پردازی با سرویس خواب چوبی

سرویس خواب با تم رنگی چوب یکی از ساده ترین و در عین حال شیک ترین سرویس خواب هایی است که شما به سادگی می توانید از آن استفاده کنید. اگر نمی خواهید وسایل به صورت جداگانه در اتاق مورد استفاده قرار بگیرند می توانید از سرویس خوابی استفاده کنید که تمام پارامترهای لازم برای دیزاین کردن اتاق را به صورت یک جا در خود جای داده اند. به تصویر ارائه شده دقت کنید تخت خواب، کمد البسه، کشو، کمد مخفی، کمد دکوری و کشوهای تعبیه شده بر روی تخت خواب همه به صورت خطی به نمایش گذاشته شده است. در ادامه می توانید یک میز مطالعه بسیار کاربردی را شاهد باشید. این میز مطالعه علاوه بر کشو و کتابخانه فضا برای جایگذاری کامپیوتر شما را نیز در اختیار دارد. پس شما با تهیه دو وسیله دکوری چندین کار را می توانید به انجام برسانید. سادگی در طراحی و رنگ آمیزی این وسایل سبب شده است از بی نظمی در فضا جلوگیری شود.

سرویس خواب چوبی کودک و نوجوانسرویس خواب متناسب با فضای کوچک

سرویس خواب را به راحتی می توانید برای هر فضایی مورد استفاده قرار دهید. اگر اتاق خواب شما کوچک است می توانید از تخت خواب های کشویی بهره بگیرید. این سبک از تخت خواب ها به صورت یک کاناپه در گوشه اتاق قرار داده می شوند و در صورت نیاز به شکل یک تخت مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید از کتابخانه هایی استفاده کنید که علاوه بر طبقات کتابخانه دارای کشو و کمد نیز باشند تا کار جایگذاری وسایل برای شما ساده تر از گذشته دنبال شود. در نهایت یک میز کار کوچک با کشوهای طبقه ای می تواند کار شما برای مطالعه را به انجام برساند. ایده پردازی شما با استفاده از این سرویس خواب ها اگر با یک رنگ و به صورت ست دنبال شود سبب منحصر به فرد تر شدن دیزاین داخلی اتاق خواب کودک شما می شود. می توانید از فرش، رو تختی، کوسن، پاف های کنار تختی پارچه ای، قاب عکس، آباژورهای رو میزی که با تم رنگی سرویس خواب شما طراحی شده اند نیز کمک بگیرید. این امر سبب می شود دیزاین اتاق خواب شما متفاوت تر از گذشته به تصویر کشیده شود. برای آشنایی بیشتر با تم های رنگی سرویس خواب مقاله “چگونه بهترین تم رنگی را برای اتاق خواب کودک و نوجوان انتخاب کنیم” را مطالعه کنید.

 

تخت مدرن کودک و نوجوان در فضای کوچکسرویس خواب صورتی و انتخابی ایده ال

سرویس خواب صورتی یکی از ایده ال ترین دکوراسیون هایی است که هر دختر خانمی ترجیح می دهد برای اتاق خواب خود آن را لحاظ کند. شما برای این سبک طراحی به راحتی می توانید با یک سرویس خواب صورتی و وسایل جانبی همراه با همین تم رنگی کار دیزاین را به انجام برسانید. به تصویر ارائه شده دقت کنید در این تصویر سازی از یک کمد صورتی بزرگ به رنگ صورتی به همراه یک تخت خواب سفید صورتی بهره گرفته شده است. علاوه بر رنگ نوع طراحی با حروف لاتین بر روی تخت و کمد به یک شکل صورت گرفته است. در ادامه شما شاهد یک کتابخانه بسیار زیبا همراه با میز مطالعه هستید که با تم رنگی صورتی در فضا مورد استفاده قرار گرفته است. جالباسی، میز عسلی، پرده، فرش، وسایل بازی و قاب های استفاده شده در این اتاق خواب همگی از تم رنگی صورتی سفید بهره گرفته اند. بهترین رنگ برای دیزاین اتاق خوابی که سرویس خواب آن صورتی است رنگ سفید است.

سرویس خواب شیک با تم صورتی دخترانه
سرویس خواب چوبی و دکور دخترانه

سرویس خواب چوبی به شما این امکان را می دهد که یک دکوراسیون لوکس کلاسیک را در فضای اتاق خواب فرزندتان تجربه کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید در این ایده پردازی از یک تخت خواب دو طبقه کشو دار به همراه یک میز توالت و یک کتابخانه بسیار زیبا بهره گرفته شده است. با توجه به اینکه عناصر اصلی این دکوراسیون همگی چوبی هستند شما می توانید از هر رنگی که به آن علاقه مند هستید برای دکور کردن بهره بگیرد. رنگ سفید، مشکی، بنفش، قهوه ای و تم های رنگی می توانند انتخاب مناسبی برای این فضا باشند. شما برای دیوار و کف پوش هم می توانید از هر رنگی که تمایل دارید استفاده کنید تا خاص تر از همیشه فضا به نمایش گذاشته شود.

تخت چوبی دخترانه با تم بنفشسرویس خواب با تم رنگی سفید آبی

سرویس خوابی با تم رنگی آبی علاوه بر دیزاین یک اتاق دخترانه برای اتاق پسرانه نیز مورد استفاده قرار می گیرد. کافی است رنگ آبی انتخابی شما قدری تیره و روشن باشد تا تفاوت آن را برای دیزاین اتاق دخترانه و پسرانه خود شاهد باشید. شما به راحتی می توانید با تم رنگی آبی روشن اتاقی دخترانه و با آبی تیره اتاقی پسرانه داشته باشید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید سرویس خواب استفاده شده با تم رنگ روشن تهیه شده است و فضای اطراف نیز با همان تم رنگی دیزاین شده است. تنها دلیلی که این فضا را به یک اتاق دخترانه تبدیل کرده است رنگ آبی روشن و رو تختی گل داری است که در فضا مورد استفاده قرار گرفته است. وسایل به صورت ال مانند در این دیزاین چیده شده است. یک کتابخانه با ارتفاع بلند به همراه یک میز مطالعه و چندین کمد به همراه یک تخت خواب بسیار ساده و شیک ایده پردازی این تصویر را به انجام رسانده است.

اتاق شیک پسرانه با تم آبی و سفیدسرویس خواب آبی تیره و اتاق خوابی پسرانه

سرویس خواب آبی تیره همان طور که در مطلب قبل به آن پرداخته شد بهترین انتخاب برای دیزاین اتاقی پسرانه محسوب می شود. این سرویس خواب بسیار لوکس و زیبا رنگ آمیزی شده است به شکلی که شما با وسایل جانبی مخملی می توانید ایده پردازی خاصی را به تصویر بکشید. ترکیب رنگ آبی تیره و کرم برای این سرویس خواب یکی ایده پردازی مخملی را به نمایش گذاشته است. شما می توانید به جای میز توالت برای اتاق پسرانه خود از میز مطالعه، کمد لباس و آینه قدی کمک بگیرید. سپس با استفاده از پاف های رنگ تیره فضای اطراف را دیزاین کنید. استفاده از صندلی های تکی، قاب عکس های مورد علاقه فرزند شما علاوه بر زیبا سازی دکوراسیون داخلی سبب تجدید خاطره برای فرزند دلبند تان می شود. کمدهای کشو دار این قابلیت را برای شما فراهم می سازند که کار سر و سامان دادن به وسایل اتاق خواب را ساده تر از گذشته دنبال کنید. در آخر به شما استفاده از فرش های فانتزی هم رنگ با سرویس خواب را برای زیبا تر شدن اتاق فرزندتان به شما توصیه می کنیم. امید است راهنمایی های ارائه شده برای رسیدن به خاص ترین ایده پردازی شما را یاری رسانده باشد.

اتاق خواب پسرانه با تم آبی تیره

درباره نویسنده

سلام راحله عجم اکرامی هستم حدود بیست‌ساله کار نویسندگی انجام میدم و امروز با افتخار تجربه هامو در وبلاگ داکادکور در بخش دکوراسیون داخلی با شما به اشتراک میزارم.

نظرات (1)

مطلب خوبی بود لطفا در مورد خرید میز تحریر هم راهنمای تخصصی قرار بدید مرسی از وب سایت خوبتون.

تماس با فروشگاه مرکزی
تهران، جنت آباد مركزي بين ٣٥ متري گلستان (مخبري)و نيايش كوچه ٨ پ ٦٩
Left Menu Icon
داکادکور | فروشگاه آنلاین تولیدات مجموعه داکادکور