نکات اساسی و کلیدی برای خرید میز تلویزیون

نکات اساسی برای خرید میز تلویزیون

میز تلویزیون یکی از اصلی ترین نیازهای پارامترهای دکوراسیون داخلی به شمار می آید. شما با استفاده از یک میز تلویزیون می توانید به زیبا سازی و کاربری بهتر وسایل صوتی و الکترونیکی بپردازید. به عنوان مثال با استفاده از میز های کمدی به راحتی می توان علاوه بر یک میز کار آمد یک دکوری بسیار لوکس هم رنگ با میز تلویزیون در اختیار داشت. از سوی دیگر شما با استفاده از یک میز تلویزیون شیشه ای زیبا با تم رنگی مشکی می توانید یک ایده پردازی مدرن در محیط را داشته باشید. برای استفاده از یک میز تلویزیون باید و نبایدهای را باید مد نظر قرار داد. به عنوان مثال باید تم رنگی، ارتفاع میز تلویزیون، اندازه میز بر اساس مساحت منزل، جنس میز انتخابی و بسیاری موارد دیگر را مورد بررسی قرار داد تا به یک ایده پردازی ایده ال دست پیدا کنید.

نکات اساسی برای خرید میز تلویزیون برای منزل

نحوه نگهداری و نظافت میز تلویزیون

 میز تلویزیون را نمی توان همانند مبلمان با استفاده از یک کاور پوشاند تا مانع از خاک گرفتگی آن شویم. به همین خاطر باید با استفاده از دستمال نم دار و یک دستمال خشک هر روز به نظافت آن بپردازیم. برای این که این مسئله قدری برای شما ساده تر دنبال شود به شما توصیه می کنیم در قسمت زیرین میز تلویزیون فرش پرز دار یا موکت های با پرز بلند قرار ندهید تا مانع از نشستن گرد و خاک بر روی میز شوید. بهتر است با فاصله از پنجره میز تلویزیون را قرار دهیم تا آلودگی های بیرونی کار نظافت میز را برای شما سخت نکنند. یا اگر میز تلویزیون در قسمت پشتی اپن قرار دارد بهتر است این مهم را با یک تغییر دکوراسیون به شکلی دیگر ایده پردازی کنیم زیرا مواد روغنی و فرایند پخت و پز در آشپزخانه به مرور زمان سبب چرب شدن میز تلویزیون می شود. استفاده از شیشه شوی برای میزهای شیشه ای می تواند ایده مناسبی باشد اما اگر میز شما به صورت چوبی است بهتر است از شیشه شویی استفاده نشود زیرا سبب می شود به مرور زمان رطوبت به میز شما آسیب بزند. استفاده از میز سفید قدری کار شما را به جهت نظافت میزهای تلویزیون ساده تر از قبل دنبال می کند.

نحوه نگهداری و نظافت میز تلویزیون

پایه های میز تلویزیون و نظافت کف اتاق

میز تلویزیون را باید بر اساس نیاز و علاقه مندی خود برای دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار دهید؛ اما باید به این مهم توجه داشته باشید که پایه های میز به دلیل وزن سنگینی که بر روی خود تحمل می کند سبب آسیب رساندن به فرش شما نشود. اگر میز شما به صورت شیشه ای تهیه شده است به خاطر داشته باشید که وزن این سری از میزها بسیار زیاد است و حتماً از محافظ های پای برای فاصله بین فرش و پایه ها استفاده کنید. اگر مدام به جابجایی دکوراسیون داخلی منزل می پردازید بهتر است از میزی استفاده کنید که پایه های چرخی دارد و در زمان جابجایی به شما کمک می کند. مورد دیگر که باید به آن توجه کرد نحوه نظافت فضای زیر میز تلویزیون است. اگر کف پوش اتاق شما به صورت سنگی تهیه دیده شده است و برای نظافت باید تی کشی بر روی سنگ ها صورت بگیرد بهتر است پایه میزها قدری بلند تر باشد که به راحتی این مهم دنبال شود. از سوی دیگر برای فضاهای که با فرش پوشش داده شده است نیز توصیه ما این است که از میز با پایه های بلند استفاده شود که کار نظافت ساده تر از قبل با استفاده از لوله های جاروبرقی دنبال شود و برای نظافت فضای زیر میز مدام نیازی به جابجایی آن نداشته باشید.

پایه های میز تلویزیون و نظافت کف اتاقجنس میز تلویزیون

میز تلویزیون را عموماً با متریال های متفاوت می سازند تا هر کسی بر اساس تنالیه رنگی که در منزل دنبال می کند ایده ال ترین انتخاب را داشته باشد. میزها عموماً به صورت شیشه ای، چوبی، سنگی، بتنی و یا هر متریال متفاوت دیگر که روکش میز محسوب می شود تهیه و تولید می شود. بر فرض میز چوبی که با قاب های چرمی دیزاین شده است یا میز چوبی که با سنگ های زینتی لوکس تر جلوه داده شده است. عموماً شما بر اساس سلیقه و تم رنگی که در منزل دنبال می کنید می توانید ایده ال ترین انتخاب را داشته باشید. شما می توانید با توجه به متریال های متفاوت در زمان تهیه یک میز با قیمت متناسب با بودجه خود نیز دخیل باشید. همه شما خوب می دانید که میزهای چوبی به نسبت میزهای ام دی افی قیمت تمام شده بیشتری را در بر می گیرد. میزهای شیشه ای که به میزهای مدرن نیز شهرت دارند رنج قیمتی کمتری را به مصرف کننده تحمیل می کند. پس شما با توجه به تم رنگی، متریال استفاده شده در ساخت و رنج قیمتی که محصولات به خود اختصاص داده اند می توانید متفاوت ترین انتخاب را از آن خود کنید.

نکات اساسی برای خرید میز تلویزیون جنس میزانواع میز تلویزیون

 میزهای تلویزیون علاوه بر تم رنگی و متریال استفاده شده با شکل ها و طرح های بسیار متنوعی ساخته و تولید می شوند. میزهای که به صورت کمدی یا شبیه به یک بوفه تهیه و تولید می شوند بسیار به زیبا سازی فضای داخلی منزل کمک می کنند؛ اما برای انتخاب این سبک از میزها باید به مساحتی که در منزل در اختیار داریم نیز توجه کنیم. میزهای کمدی که با بوفه همراه ساخته می شوند ایده ال ترین انتخاب برای دکوراسیون کردن خانه های ویلایی به شمار می آیند. برخی از میزها با چوب های راش و گردو به هنر منبت کاری بسیار خاص و ویژه تهیه می شوند از همین رو ایده ال ترین انتخاب برای دکوراسیون های کلاسیک ( اگر به دنبال سرویس خواب کلاسیک هستید حتما مقاله “۶ نمونه سرویس خواب کلاسیک جدید و لوکس در سال ۹۸” را بخوانید.) به شمار می آیند. این سری از میزها عموماً در قسمت پایینی و ستون های دو طرف میز با هنر منبت کاری نقش داده شده اند. میزهای ساده کشو دار، میزهای کمدی با ترکیب کشو، میزهای ساده بدون باکس، میزهای با چهار پایه بر فرض طلایی نمونه های دیگری از میز تلویزیون محسوب می شوند.

نکات اساسی برای خرید میز تلویزیون و انواع میز تلویزیونمیز تلویزیون و کلام آخر

میز تلویزیون ایده ال ترین انتخاب برای دیزاین اتاق نشیمن به شمار می آید. شما باید این مهم را به یاد داشته باشید که از میزی استفاده کنید که فضای زیادی را به خود اختصاص ندهد. این امر سبب می شود رفت و آمد برای شما ساده تر دنبال شود. اگر در خانه های آپارتمانی با سقف های کوتاه زندگی می کنید توصیه ما به شما این است که از میزها کابینتی که با بوفه همراه هستند استفاده نکنید زیرا این امر سبب آشفتگی و بهم ریختگی در فضای داخلی منزل شما می شود. استفاده از یک میز مدرن شیک و کوچک تمام نیازهای شما را برای جایگذاری یک تلویزیون به انجام می رساند. مورد دیگر که برای تهیه میز تلویزیون باید رعایت شود این است که از میزی استفاده کنید که متناسب با تلویزیون شما تهیه شده است. بر فرض میزهای که با پایه های پشتی برای جایگذاری تلویزیون های ال ای دی تهیه شده اند اصلاً انتخاب مناسبی برای تلویزیون های ساده شما به شمار نمی آیند. امید است مطالب ارائه شده شما را به جهت رسیدن به ایده ال ترین انتخاب در زمان خرید میز تلویزیون یاری رسانده باشد.

لطفا مقاله “راهنمای خرید میز تلویزیون مناسب برای منزل” را حتما مطالعه فرمایید.

نکات کلیدی برای خرید میز تلویزیون

درباره نویسنده

سلام راحله عجم اکرامی هستم حدود بیست‌ساله کار نویسندگی انجام میدم و امروز با افتخار تجربه هامو در وبلاگ داکادکور در بخش دکوراسیون داخلی با شما به اشتراک میزارم.

نظرات (4)

مطلب خوبی بود لطفا در مورد خرید میز تلویزیون چوبی هم راهنمای تخصصی قرار بدید مرسی از وب سایت خوبتون.

Супер давно искал
_________________
Casino discounter

Заклепка с полукруглой головкой ГОСТ ۱۰۲۹۹ под молоток от ۱ ящика.
Заклепки полукруг, потай ГОСТ ۱۰۲۹۹, ۱۰۳۰۰ диаметром ۳-۳۶ мм. оптом от одного ящика. Длина: от ۴ до ۱۸۰ мм. Материал: сталь, на заказ – алюминий. Заказ в производство от ۵۰ кг. Отгрузка из наличия собственным автотранспортом, отправка транспортными компаниями в любую точку России. Кроме того, реализуем со склада болты, гайки, шайбы, шплинты, проволоку, металлическую сетку, стальные канаты, электроды для сварки и другие метизы.
+۷(۴۸۶۲)۵۰-۷۶-۳۰
https://metiz57.ru

Влад Измайлов

Купим складские остатки:
УКП-۶۶ цвет Белый (BLNDA000011) 1450руб.
УКП-۶۶ цвет Молоко (BLNDA000012) 1500руб.
УКП-۶۶ цвет Бежевый (BLNDA000017) 2000руб.
УКП-۶۶ Алюминий, Титан, Антрацие (BLNDA000013, BLNDA000014, BLNDA000016) 2450руб.

تماس با فروشگاه مرکزی
تهران، جنت آباد مركزي بين ٣٥ متري گلستان (مخبري)و نيايش كوچه ٨ پ ٦٩
Left Menu Icon
داکادکور | فروشگاه آنلاین تولیدات مجموعه داکادکور