پاف چیست و کارایی آن

پاف در سرویس خواب چیست و چه کاربردی دارد؟

پاف پاتختی در سرویس خواب نقش به سزایی در دکوراسیون اتاق خواب دارد. پاف هایی که در سرویس خواب تولید می‌شوند انواع مختلفی دارند. برخی از آن‌ها صندوقی و برخی دیگر به‌ عنوان صندلی در فضای اتاق مورداستفاده قرار می‌گیرند. پاف های صندوقی شکل علاوه بر رسیدن به دکوری بهتر فضا را برای جایگذاری وسایل در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین این سری از پاف ها در جنس های بسیار متنوع مخملی، چرمی و پارچه ای تولید می شوند.
در مقاله قبلی با تعریف سرویس خواب و انواع در خدمت شما بودیم. در این مقاله شما را با کاربرد پاف در اتاق خواب و نمونه های متنوع آن آشنا می کنیم پس با ما همراه باشید.

پاف سرویس خواب با جنس چرم

پاف سرویس خواب  با اشکال و جنس های متفاوت یافت می شود. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از یک پاف چرمی که لمسه کاری شده است کار دیزاین اتاق خواب به انجام رسیده است. شما بر حسب سلیقه و نیاز خود می توانید این وسیله را برای اتاق خواب خود تهیه کنید. در ایده پردازی ارائه شده از این محصول با جنسی مشابه رو تختی برای دیزاین استفاده شده است. البته اگر میز توالت در نزدیکی این پاف قرار داده شود به عنوان یک صندلی هم می توان از آن بهره گرفت.

پاف سرویس خواب از جنس چرمپاف سرویس خواب به صورت دو تیکه

پاف سرویس خواب اتاق خود را می توانید به صورت پاف دو تیکه سفارش دهید. نیازی نیست از پاف های یک سره استفاده کنید این انتخاب کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. این سبک پاف ها که به صورت دو تایی تهیه می شوند می تواند گزینه مناسبی برای صندلی های تکی اتاق خواب نیز باشند. شما می توانید در زمان مرتب کردن اتاق خواب آن ها را پایین تخت قرار دهید و در زمان نیاز به عنوان صندلی تکی از آن ها بهره بگیرید. به این نکته توجه داشته باشید اگر مدام در حال تعویض رو تختی خود هستید و بسیار به تنوع اتاق خواب خود اهمیت می دهید به شما توصیه می کنیم از پاف طوسی رنگ استفاده کنید. رنگ طوسی با هر سبک و هر تم رنگی هم خوانی دارد.

پاف سرویس خواب دو تیکهپاف پا تختی یکدست با سرویس خواب

پاف سرویس خواب خود را می توانید با هر سبک و سیاقی که تمایل دارید انتخاب کنید. این کالا شاید یکی از مهم ترین وسایل سرویس خواب به شمار نیاید، اما در دیزاین اتاق خواب شما نقش به سزایی دارد. از همین رو به شما توصیه می کنیم اگر فضا به اندازه کافی در اختیار دارید حتما از آن بهره بگیرید. همچنین شما می توانید از پاف های که ست با سرویس خواب شما تهیه می شوند استفاده کنید. این امر سبب می شود دکوراسیون اتاق خواب شما جلوه ای زیباتری پیدا کند.

پاف پاتختی ست با سرویس خواب

پاف سرویس خواب به سبک مبل راحتی

پاف سرویس خواب به شکل صندوقی، صندلی و میز دکوری قابل تهیه است. شما می توانید از پاف ارائه شده در تصویر برای دیزاین اتاق خواب خود استفاده کنید. این سری از پاف ها شبیه به مبل راحتی تهیه و تولید می شوند که علاوه بر زیبا سازی اتاق خواب به عنوان یک کاناپه راحتی نیز کاربرد دارند. اگر می خواهید هارمونی رنگ در محیط به خوبی دنبال شود برای شما چند پیشنهاد داریم. ست کردن پاف با بالشت های روتختی برای شما زیاد هزینه بر نخواهد بود. همچنین می توانید کاغذ دیواری یا پرده اتاق خواب خود را در همین راستا با تنالیته رنگی مشخصی دنبال کنید.

پاف سرویس خواب به فرم مبل راحتی

پاف سرویس خواب با ایده پردازی بسیار ساده

پاف سرویس خواب اتاق خود را می توانید بسیار سلطنتی و لوکس و یا بسیار ساده انتخاب کنید.همان طور که در تصویر سازی اتاق خواب فوق مشاهده می کنید. اتاق خواب با تنالیته رنگ های گرم دیزاین شده است. رنگ کرم، قهوه ای و سفید از عناصر اصلی این دیزاین به شمار می آیند. پاف استفاده شده در این دکوراسیون با توجه به اینکه بسیار ساده طراحی شده است، اما بسیار زیبا جلوه کرده است. دلیل این امر متفاوت بودن رنگ استفاده شده در این محصول است. رنگ قهوه ای تیره این پاف جلو مبلی سبب جلوه دادن آن در این دیزاین رنگ روشن شده است.

پاف سرویس خواب با ایده ساده

پاف سرویس خواب سلطنتی

سرویس خواب های که به سبک سلطنتی طراحی و ساخته می شوند عموماً از تمام لوازم جانبی بهره برده اند. به عنوان مثال مبل و پاف پاتختی شاید در سایر سرویس خواب ها مشاهده نشود، اما در سرویس خواب هایی که به سبک سلطنتی تهیه می شوند از این وسایل استفاده می شوند. سرویس خواب هایی که به سبک سلطنتی تهیه می شوند عموماً تخت خواب های بسیار بزرگی دارند و تاج این سری تخت ها بسیار بزرگ هستند. این امر می طلبد که فضای بسیار بزرگی را برای آن در نظر بگیرید تا به سادگی کار چیدمان اتاق خواب شما به انجام برسد. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با انواع سرویس خواب سلطنتی مقاله “انواع و مدل های جدید سرویس خواب سلطنتی را بهتر بشناسید ” را مطالعه کنید.

پاف سرویس خواب به فرم سلطنتی
نمونه ای از ست کامل سرویس خواب سلطنتی

پاف پا تختی به سبکی مدرن

پاف سرویس خواب را می توانید برای دکوراسیون های مدرن خود استفاده کنید. همان طور که در تصویر مشاهده می کنید یک دکوراسیون بسیار ساده برای اتاق خواب است، اما از تمام پارامترهای سرویس خواب بهره گرفته شده است. پاف پا تختی، میز عسلی، میز دکوری و تخت خواب در این دکوراسیون استفاده شده است. پاف سبب جلوه دادن بیشتر به این دیزاین شده است که در تصویر به خوبی جلوه کرده است. شاید یکی از مهم ترین وسایل سرویس خواب نباشد، اما همان طور که در طی متن اشاره شد تأثیر بسیار زیادی در زیبا سازی اتاق خواب دارد. همچنین در مقاله”معرفی ویژگی های سرویس خواب مدرن در سال ۲۰۱۹” به طور مفصل درباره سرویس خواب های مدرن توضیح داده شده است.

پاف سرویس خواب سبک مدرن

پاف برای سرویس خواب

سرویس خواب عموماً متشکل شده است از تخت، میز پاتختی، پاف پا تختی، میز توالت، کمد لباس، میز درآور، آینه قدی و مبل های راحتی تکی که برخی تمام آن ها را و عده‌ای دیگر تعدادی از آن ها را مورد استفاده قرار می دهند. پاف پاتختی یکی از عناصر تشکیل دهنده سرویس خواب محسوب می شود. اگر اتاق خواب شما فضای بزرگی را در اختیار شما قرار نداده است می توانید از پاف صندوقی استفاده کنید. پاف های صندوقی به عنوان یک کمد مخفی نیز برای شما کاربرد دارند. حال اگر فضا در حد مناسبی در اختیار است از پاف های پاتختی می توانید برای دیزاین کردن اتاق خواب خود استفاده کنید.

پاف مناسب سرویس خواب

ست سرویس خواب رنگ روشن به همراه پاف
ترکیب رنگ کرم روشن و تیره در دکوراسیون اتاق خواب
سرویس خواب طوسی صورتی به همراه پاف
نمونه ای از سرویس خواب یک نفره با پاف
ترکیب رنگ های گرم و روشن برای سرویس خواب
دکوراسیون اتاق خواب با تم رنگی گرم و روشن

درباره نویسنده

سلام راحله عجم اکرامی هستم حدود بیست‌ساله کار نویسندگی انجام میدم و امروز با افتخار تجربه هامو در وبلاگ داکادکور در بخش دکوراسیون داخلی با شما به اشتراک میزارم.

تماس با فروشگاه مرکزی
تهران، جنت آباد مركزي بين ٣٥ متري گلستان (مخبري)و نيايش كوچه ٨ پ ٦٩
Left Menu Icon
داکادکور | فروشگاه آنلاین تولیدات مجموعه داکادکور